PAPİDO.COM.TR

 

Papido, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 5 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, satış sonrası desteğiyle haftanın 7 günü, günün 24 saati karşılayan bir internet sitesidir. MİSYON & VİZYON’UMUZ Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, iyi kaliteyi doğru fiyata güvenilir bir şekilde sunmaktır.

 

HEDEFİMİZ

 

Türkiye’nin En hesaplı ve Kaliteli Bebek ürünlerinin tedariğinde güvenilir olmaktır. Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazemiz ebeveynlerimizin tercihlerine, kullanım frekanslarına göre belirlenir. Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere internet sitemizde yer vermeyiz. Ebeveynlerimizim taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, genel felsefe ve prensiplerimize uyan tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz. Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için en güncel teknolojilerden istifade ederiz.

 

AMACIMIZ

 

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, içimizde olan ve yeni katılımlarıyla konusunda uzman çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterilerimizle buluşturmaktır.

 

Çerez Kullanımı